crm
توسعه نرم افزار CRM
CRM برنامه توسعه به معنی یک راه حل کامل برای کسب و کار خود را. برنامه های کامپیوتری مدیریت ارتباط با مشتری است توسعه یافته برای حفظ سوابق مشتری در یک محل مرکزی که می تواند توسط هر کارمند قابل دسترسی است. هدف اصلی این نرم افزار کامپیوتر است که برای حفظ مشتریان و یا سوابق مشتریان در یک محل متمرکز که در آن، تمام بخش های دسترسی به طوری که منافع آن می تواند اهرمی برای حمایت از منافع مشتریان و یا مشتریان، یک جنبه بسیار مهم است که به نفع سازمان است. این عمدتا به ارائه خدمات به بخش مانند ارائه خدمات به مشتری و فروش مفید است.

اگر داده ها را زیر یک چتر، کمک خواهد کرد خدمات مشتری، فروش و یا گروه ها مشتری به بهبود فروش و خدمات پس از فروش و غیره همچنین کمک می کند تا به معنی متغیر مانند تغییر در روند بازار، تغییرات در تنظیمات مشتریان، تغییر قدرت خرید و غیره این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های کاربردی کامپیوتر برای مدیریت داده ها در یک راه کوتاه و متمرکز است. کوچک یا بزرگ، هر نوع ساختار سازمانی و یا کسب و کار نیاز چنین سیستم برای آن همزمان اطلاعات در فقط با یک کلیک.

SarvCRM  حرفه ای توسعه نرم افزار می تواند شگفتی برای کسب و کار شما کار می کنند، آن را نه تنها تولید اطلاعات در مورد مشتریان و یا مشتریان، بلکه کمک بزرگی است به تحقیق و توسعه بخش از شرکت شما. آنها می توانند رفتار مشتریان، نگرش خود را نسبت به محصول، قوام محصولات فروخته شده و غیره این همیشه در ترویج کسب و کار، آوردن تغییرات به عنوان در هر روند کمک خواهد کرد را مطالعه کنند. CRM نه تنها در مورد تمرکز داده مشتری، بلکه یک منبع آماده برای تولید اطلاعات در مورد روند در حال تغییر است.

SarvCRM یک شرکت فن آوری اطلاعات ازSarveno برای توسعه نرم افزار
، وب سایت، ارائه خدمات طراحی و آنلاین انواع مختلف است. با CRM، توسعه دهندگان برای اولین بار درک نیازها و الزامات کسب و کار، قبل از کار بر روی نرم افزار برای حفظ پایگاه داده باشد. این کمک می کند که برای ساده کردن عملکرد رگ و پی مختلف سازمان از طریق استفاده از نرم افزار CRM.


سیستم مدیریت محتوا

SarvCRM شما فراهم می کند با یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) که به شما امکان کنترل کامل و قدرت بر وب سایت خود، گیگابایت،، اینترانت یا اکسترانت، و ممکن است باعث می شود آن را برای شما به راحتی نگه دارید تا تاریخ و واکنش نشان می دهند به سرعت به چالش های سختی در خود بازار. وب سایت در حال حاضر در نظر گرفته 'زندگی و تنفس ابزار بازاریابی است که برای هر سازمان ضروری است. بهترین وب سایت ها به طور مداوم در حال رشد و تکامل است.


در SarvCRM، ما به مشتریان خود کنترل مطلق بر وب سایت خود را با اجازه دادن به آنها را مدیریت و ایجاد محتوای خود را، و برخی از کسانی که کسب و کار مطمئن شوید بهترین، به طور مداوم باید آنها را به روز رسانی.

در SarvCRM، ما به شما تجربه چشم انداز انتشار وب پویا است. ما بسیار توسعه یافته و راه حل های نرم افزار پیشرفته بسیار انعطاف پذیر، آنها را برای تمام انواع سازمان مناسب. با استفاده خوب از محصولات و خدمات منحصر به فرد ما، مشتریان ما می توانید به راحتی وب سایت های جذاب و محتوای غنی و بدون نیاز به هیچ گونه آموزش یا برنامه نویسی خاصی درجه ایجاد کنید. علاوه بر این، راه حل های ما به طور کامل ثبت و پویا، اجازه می دهد مشتریان ما برای کنترل و مدیریت دارایی های وب خود کارآمد.
 
علاوه بر سیستم مدیریت محتوا، ما نیز خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهیم:

  •     سایت های طراحی شده با ویژگی های برتر از جمله مدیریت محتوا، مناطق امن، پادکست، گالری عکس، رسانه ماژول نشر غنی، هوشمند جستجو در سایت و تجارت الکترونیک.
  •     چاپ و نشر تضمین
  •     طبقه بندی هوشمند برای جستجو داده ها و ذخیره سازی خود را
  •     به طور مداوم ارائه در حال پشتیبانی کالا توسط گروهی از توسعه دهندگان نرم افزار ماهر.
  •     ارائه فن آوری های مایکروسافت دات نت برای عملکرد مطلوب.
  •     انطباق با قانون حمایت از معلوالن و یا (DDA).

ما شما را با یک سیستم مدیریت محتوا است که سفارشی با توجه به نیازهای کسب و کار شما، و کمک به ساخت وب سایت خود و راه اندازی طبقه بندی اولیه ارائه خواهد شد. ما همچنین سیستم به ساختار ارتباط خود را ترکیب و به کارگیری نرم افزار منحصر به فرد ما را به خود اختصاص ویژگی ها و توابع با توجه به نیاز خود را.
(0) نظر
برچسب ها :
X